Stersponsoren

Nr Tijd Veld Thuis Gasten Scheidsrechter
1 18:00-18:11 1 VV geraapt zooitje Vrouwkes Coop Team
2 18:00-18:11 2 Timtation Hairstyle by Minka Excelsior Dames 3
3 18:00-18:11 3 t Zuupteam Snel Uitzendbureau Buufies High Wine
4 18:00-18:11 4 Pouw 2 Vrienden 13A Zechstein Inside
5 18:00-18:11 5 Aldo’s strijders Excelsior Dames 2 Meister sport vrouwen
6 18:00-18:11 6 Volleybal Team Bambino Conversies.nl
7 18:11-18:22 1 Hetzelfde team als vorig jaar Hoi 5.0 Vrouwkes
8 18:11-18:22 2 MNN 1 Hakuna matata Sportcentrum de oude Fabriek
9 18:11-18:22 3 MNN 2 Reo-Girls t Zuupteam
10 18:11-18:22 4 Zechstein Inside Taxi bestellen UVO bellen! Pouw 2
11 18:11-18:22 5 Snel Uitzendbureau 1 T Gerack Gebroeders Boer
12 18:11-18:22 6 Albert Heijn Uithuizen Snel Uitzendbureau 2 Scholtens Timmerwerken
13 18:22-18:33 1 Oke is goed Coop Team VV geraapt zooitje
14 18:22-18:33 2 Sportcentrum de oude Fabriek Excelsior Dames 3 MNN 1
15 18:22-18:33 3 Molema&co Buufies High Wine MNN 2
16 18:22-18:33 4 BV Zuip Volleybalteam de delta Vrienden 13A
17 18:22-18:33 5 Meister sport vrouwen Gebroeders Boer Aldo’s strijders
18 18:22-18:33 6 Scholtens Timmerwerken Conversies.nl Snel Uitzendbureau 2
19 18:33-18:44 1 Hetzelfde team als vorig jaar VV geraapt zooitje Oke is goed
20 18:33-18:44 2 MNN 1 Timtation Hairstyle by Minka
21 18:33-18:44 3 MNN 2 t Zuupteam Snel Uitzendbureau
22 18:33-18:44 4 Zechstein Inside Pouw 2 Volleybalteam de delta
23 18:33-18:44 5 Snel Uitzendbureau 1 Aldo’s strijders Excelsior Dames 2
24 18:33-18:44 6 Albert Heijn Uithuizen Volleybal Team Bambino
25 18:44-18:55 1 Hoi 5.0 Vrouwkes Hetzelfde team als vorig jaar
26 18:44-18:55 2 Hakuna matata Hairstyle by Minka Timtation
27 18:44-18:55 3 Reo-Girls Snel Uitzendbureau Reo-Girls
28 18:44-18:55 4 Taxi bestellen UVO bellen! Vrienden 13A BV Zuip
29 18:44-18:55 5 T Gerack Excelsior Dames 2 Snel uitzendbureau 1
30 18:44-18:55 6 Snel Uitzendbureau 2 Team Bambino Albert Heijn UIthuizen
31 18:55-19:06 1 Oke is goed VV geraapt zooitje Hoi 5.0
32 18:55-19:06 2 Sportcentrum de oude Fabriek Timtation Hakuna matata
33 18:55-19:06 3 Molema&co t Zuupteam Buufies High Wine
34 18:55-19:06 4 BV Zuip Pouw 2 Taxi bestellen UVO bellen!
35 18:55-19:06 5 Meister sport vrouwen Aldo’s strijders T Gerack
36 18:55-19:06 6 Scholtens Timmerwerken Volleybal Conversies.nl
37 19:06-19:17 1 Coop Team Vrouwkes VV geraapt zooitje
38 19:06-19:17 2 Excelsior Dames 3 Hairstyle by Minka Sportcentrum de oude Fabriek
39 19:06-19:17 3 Buufies High Wine Snel Uitzendbureau Molema&co
40 19:06-19:17 4 Volleybalteam de delta Vrienden 13A Zechstein Inside
41 19:06-19:17 5 Gebroeders Boer Excelsior Dames 2 Meister sport vrouwen
42 19:06-19:17 6 Conversies.nl Team Bambino Volleybal
43 19:17-19:28 1 Oke is goed Hetzelfde team als vorig jaar Coop Team
44 19:17-19:28 2 Sportcentrum de oude Fabriek MNN 1 Excelsior Dames 3
45 19:17-19:28 3 Molema&co MNN 2 t Zuupteam
46 19:17-19:28 4 BV Zuip Zechstein Inside Pouw 2
47 19:17-19:28 5 Meister sport vrouwen Snel Uitzendbureau 1 Gebroeders Boer
48 19:17-19:28 6 Scholtens Timmerwerken Albert Heijn UIthuizen Snel Uitzendbureau 2
49 19:28-19:39 1 Coop Team Hoi 5.0 Vrouwkes
50 19:28-19:39 2 Excelsior Dames 3 Hakuna matata MNN 1
51 19:28-19:39 3 Buufies High Wine Reo-Girls MNN 2
52 19:28-19:39 4 Volleybalteam de delta Taxi bestellen UVO bellen! BV Zuip
53 19:28-19:39 5 Gebroeders Boer T Gerack Aldo’s strijders
54 19:28-19:39 6 Conversies.nl Snel Uitzendbureau 2 Scholtens Timmerwerken
55 19:39-19:50 1 VV geraapt zooitje Hoi 5.0 Oke is goed
56 19:39-19:50 2 Timtation Hakuna matata Hairstyle by Minka
57 19:39-19:50 3 t Zuupteam Reo-Girls Snel Uitzendbureau
58 19:39-19:50 4 Pouw 2 Taxi bestellen UVO bellen! Volleybalteam de delta
59 19:39-19:50 5 Aldo’s strijders T Gerack Excelsior Dames 2
60 19:39-19:50 6 Volleybal Snel Uitzendbureau 2 Team Bambino
61 19:50-20:01 1 Vrouwkes Hetzelfde team als vorig jaar Hoi 5.0
62 19:50-20:01 2 Hairstyle by Minka MNN 1 Hakuna matata
63 19:50-20:01 3 Snel Uitzendbureau MNN 2 Reo-Girls
64 19:50-20:01 4 Vrienden 13A Zechstein Inside Taxi bestellen UVO bellen!
65 19:50-20:01 5 Excelsior Dames 2 Snel uitzendbureau 1 T Gerack
66 19:50-20:01 6 Team Bambino Albert Heijn UIthuizen Volleybal
67 20:01-20:12 1 Vrouwkes Oke is goed Hetzelfde team als vorig jaar
68 20:01-20:12 2 Hairstyle by Minka Sportcentrum de oude Fabriek Timtation
69 20:01-20:12 3 Snel Uitzendbureau Molema&co t Zuupteam
70 20:01-20:12 4 Vrienden 13A BV Zuip Zechstein Inside
71 20:01-20:12 5 Excelsior Dames 2 Meister sport vrouwen Snel Uitzendbureau 1
72 20:01-20:12 6 Team Bambino Scholtens Timmerwerken Albert Heijn UIthuizen
73 20:12-20:23 1 VV geraapt zooitje Coop Team Vrouwkes
74 20:12-20:23 2 Timtation Excelsior Dames 3 Sportcentrum de oude Fabriek
75 20:12-20:23 3 t Zuupteam Buufies High Wine Molema&co
76 20:12-20:23 4 Pouw 2 Volleybalteam de delta Vrienden 13A
77 20:12-20:23 5 Aldo’s strijders Gebroeders Boer Meister sport vrouwen
78 20:12-20:23 6 Volleybal Conversies.nl Snel Uitzendbureau 2
79 20:23-20:34 1 Hoi 5.0 Oke is goed Coop Team
80 20:23-20:34 2 Hakuna matata Sportcentrum de oude Fabriek Excelsior Dames 3
81 20:23-20:34 3 Reo-Girls Molema&co Buufies High Wine
82 20:23-20:34 4 Taxi bestellen UVO bellen! BV Zuip Pouw 2
83 20:23-20:34 5 T Gerack Meister sport vrouwen Gebroeders Boer
84 20:23-20:34 6 Snel Uitzendbureau 2 Scholtens Timmerwerken Conversies.nl
85 20:34-20:45 1 Hetzelfde team als vorig jaar Coop Team VV geraapt zooitje
86 20:34-20:45 2 MNN 1 Excelsior Dames 3 Hairstyle by Minka
87 20:34-20:45 3 MNN 2 Buufies High Wine Snel Uitzendbureau
88 20:34-20:45 4 Zechstein Inside Volleybalteam de delta BV Zuip
89 20:34-20:45 5 Snel Uitzendbureau 1 Gebroeders Boer Aldo’s strijders
90 20:34-20:45 6 Albert Heijn Uithuizen Conversies.nl Scholtens Timmerwerken
91 20:56-21:07 1 Winnaar Poule 1 Winnaar Poule 2 Organisatie
92 20:56-21:07 2 Winnaar Poule 3 Winnaar Poule 4 Organisatie
93 20:56-21:07 3 Winnaar Poule 5 Winnaar Poule 6 Organisatie
94 20:56-21:07 4 Beste 2e Beste 2e Organisatie
95 21:18-21:29 1 Winnaar 91 Winnaar 92 Organisatie
96 21:18-21:29 2 Winnaar 93 Winnaar 94 Organisatie
97 21:35-21:46 1 Winnaar 95 Winnaar 96 Organisatie
98 21:35-21:46 2 Verliezer 95 Verliezer 96 Organisatie
Nr Tijd Veld Thuis Gasten
1 18:33-18:44 7 Carboontjes 1 KP`tjes
2 18:33-18:44 8 Carboontjes 2 Hatseflats
3 18:44-18:55 7 De Lamme Handjes Zandhappers
4 18:44-18:55 8 Mix Team Geen Idee
5 18:55-19:06 7 Team Fred KP`tjes
6 18:55-19:06 8 Mengelmoes Hatseflats
7 19:06-19:17 7 Zandhappers Carboontjes 1
8 19:06-19:17 8 Geen Idee Carboontjes 2
9 19:17-19:28 7 Team Fred De Lamme Handjes
10 19:17-19:28 8 Mengelmoes Mix Team
11 19:28-19:39 7 KP`tjes Zandhappers
12 19:28-19:39 8 Hatseflats Geen Idee
13 19:39-19:50 7 Carboontjes 1 Team Fred
14 19:39-19:50 8 Carboontjes 2 Mengelmoes
15 19:50-20:01 7 KP`tjes De Lamme Handjes
16 19:50-20:01 8 Hatseflats Mix Team
17 20:01-20:12 7 Zandhappers Team Fred
18 20:01-20:12 8 Geen Idee Mengelmoes
19 20:12-20:23 7 De Lamme Handjes Carboontjes 1
20 20:12-20:23 8 Mix Team Carboontjes 2
21 20:34-20:45 7 1e A 4e B
22 20:34-20:45 7 1e B 4e A
23 20:45-20:56 6 5e A 5e B
24 20:45-20:56 7 2e A 3e B
25 20:45-20:56 8 2e B 3e A
26 21:07-21:18 7 Winnaar 21 Winnaar 24
27 21:07-21:18 8 Winnaar 22 Winnaar 25
28 21:35-21:46 7 Winnaar 26 Winnaar 27
29 21:35-21:46 8 Verliezer 26 Verliezer 27

Klik op de link hieronder om naar het speelschema te gaan!

Link: https://tournify.nl/live/beachevent-voetbal2018


Sponsoren